banner455

Yardım Sevenler Derneğinden teşekkür ziyareti

banner444

Yardım Sevenler Derneğinden teşekkür ziyareti

22 Şubat 2016 Pazartesi 17:51
16 Okunma
Yardım Sevenler Derneğinden teşekkür ziyareti
banner416

KIRŞEHİR (AA) - Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, Kırşehir Valisi Necati Şentürk'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyüksaraçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri derneğin 88'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Şentürk'ü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Desteklerinden dolayı Şentürk'e teşekkür eden Büyüksaraçoğlu, Kırşehir'de eğitim, kültür ve yardım faaliyetlerinde bulunmaya devam edeceklerini vurguladı.

Şentürk de 88'inci yılına ulaşan Yardım Sevenler Derneği'nin kurulduğu günden beri büyük bir fedakarlıkla faaliyet gösterdiğini belirtti.

Derneğin özverili çalışmalarıyla büyük işlere imza attığını dile getiren Şentürk, "Derneğin faaliyetlerini ilgiyle takip ediyoruz. Bu yıl İstanbul'da düzenlenen EMITT Fuarına da derneğimizle katıldık. İlimizin hem kültürel yönlerini hem de yöresel tatlarını EMITT Fuarında tanıtarak standımızı renklendirdiler. Derneğimiz, çeşitli yardım çalışmalarının yanı sıra elde ettiği gelirleri öğrencilere burs olarak vermektedir. Yardım Sevenler Derneğini'nin başarılarının devamını diliyor ve 88. yıl dönümlerini kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner447

banner315

banner457

banner428

banner411

banner337

banner450

banner426

banner458