Yeşilay Haftası

-Yeşilay Cemiyeti Beypazarı Temsilcisi Sağlam: - "Öğrencilerimize yönelik zararlı maddelerin satışının artabileceği bir ortamda, öğrencilerin okula gidip gelirken dikkatli olmalarını istiyoruz"

Yeşilay Haftası

banner390

ANKARA (AA) - Yeşilay Cemiyeti Beypazarı Temsilcisi Ali Sağlam, zararlı alışkanlıklar konusunda öğrenciler ve velilerine uyarılarda bulundu.

Sağlam, Yeşilay Haftası dolayısıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beypazarı'nda büyükşehirlere göre eğitimdeki başarı oranının yüksek olduğunu söyledi.

İlçede kötü alışkanlıkların oranının ise oldukça az olduğunu gözlemlediklerini belirten Sağlam, şunları kaydetti:

"Öğrencilerimize yönelik zararlı maddelerin satışının artabileceği bir ortamda, öğrencilerin okula gidip gelirken dikkatli olmalarını istiyoruz. Velilerin çocuklarını çok iyi takip etmelerini tavsiye ediyoruz. Okul, idareci, öğretmen, veli, öğrenci ilişkisinin çok iyi kurulması gerekir. Yeşilay Temsilciliği olarak geçtiğimiz yıllarda ilçe genelinde başarılı öğrencileri ödüllendirdik. Bu durum önümüzdeki yıllarda da devam edecektir. Bu ödüllendirmede bazı kriterleri göz önünde bulundurarak değerlendiriyoruz."


Etiketler; #BEYPAZARI

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.