banner417
banner425
16 Mart 2016 Çarşamba 14:07
17 Okunma
YGS sınavı sonrası topladıkları kalemleri köy okullarına gönderdiler
banner416

KONYA (AA) - Akşehir Anadolu Lisesi öğrencileri, YGS bitiminde okullarında sınava giren adaylardan topladıkları kalem, silgi ve kalemtıraşları, köy okullarında okuyan öğrencilere ulaştırdı.

Akşehir Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Uza, gönüllü öğretmen ve öğrencilerin "Senin Bir Kalemin Benim Bin Hayalim Projesi" kapsamında, hafta sonu yapılan YGS sonrası adaylardan topladıkları kalem, silgi ve kalemtraşları, Savaş Mahallesindeki okullarda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdıklarını söyledi.

Akşehir Savaş Şehit İsmail Kandemir İlkokulu öğrencilerini sevindirdiklerini ifade eden Uza, "Bu çalışmayla ihtiyaç sahibi insanlar için toplumda duyarlılık oluşturmayı hedefledik. Okulumuzda sınava giren öğrencilerden toplanan kırtasiye malzemelerini önceden belirlenen köy okulundaki öğrencilere ulaştırmanın mutluluğunu yaşadık" dedi.

Akşehir Savaş Şehit İsmail Kandemir İlkokulu Müdürü İbrahim Kökat da, öğrencilerine bu kampanya ile yardım eden Anadolu Lisesi çalışanlarına, katkı sunan öğrencilere ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler:
AnadoluKalemLisesi
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426