Zabıta Kaldırım İşgaline Göz Açtırmıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Osmangazi metro istasyonu önündeki seyyar satıcılar ile kaldırıma mal koyan esnafa yönelik operasyon yaptı.Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdeki seyyar...

Zabıta Kaldırım İşgaline Göz Açtırmıyor

banner390
Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Osmangazi metro istasyonu önündeki seyyar satıcılar ile kaldırıma mal koyan esnafa yönelik operasyon yaptı.

Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdeki seyyar satıcılar ile kaldırımların işyerleri tarafından işgal edilmesine yönelik şikayetlerin artması üzerine Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri harekete geçti. En fazla seyyar satıcının bulunduğu Osmangazi metro istasyonun önünde yapılan denetimlere polis ekipleri de destek verdi. Operasyonda kaldırımları işgal eden esnafın kaldırım üzerinde bulunan ürünlerine tezgahlarıyla birlikte el konuldu. Daha önce yapılan ihtarlara rağmen kaldırımları boşaltmayan işyerlerine ceza kesildi.

Denetimlerde seyyar olarak kestane ve mısır satan iki seyyar satıcının araçlarına da el konuldu.

Çok sayıda zabıta ve polis ekibinin katıldığı denetim olaysız şekilde sona ererken, denetimlerin şehrin diğer ana arterlerinde de devam edeceği belirtildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.