Giresun Kışın Da Çiçek Açacak

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin orta yol refüjlerinde, park ve bahçelerinde uygun alanlara çiçek ekimi yapılıyor.Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kış mevsimi yaklaşmasıyla beraber...

Giresun Kışın Da Çiçek Açacak

banner390
Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin orta yol refüjlerinde, park ve bahçelerinde uygun alanlara çiçek ekimi yapılıyor.

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kış mevsimi yaklaşmasıyla beraber daha yeşil ve yaşanılır bir şehir görünümünü vermek amacı ile şehrin çeşitli park, bahçe ve yeşil alanların bakımı yapılırken yol ortalarındaki refüjlere kışlık çiçek dikimi başladı.

Giresun Belediyesi mahallelerde bulunan oyun parklarını ve yeşil alanları Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından çiçeklendirme çalışmaları yapılarak kışa hazırlık çalışmaları yapıldı.

Giresun’un mevcut park ve bahçelerin bakımlarının belirli aralıkla yapıldığını belirten Park ve Bahçeler Müdürü Fazıl Hıdımoğlu, “Yaklaşan kış ayları öncesi vatandaşlarımızın şehirde rahat nefes alabildikleri, çocuklarımızın oyun oynayabildiği park ve bahçelerimizin bakımlarını aksatmadan devam ettiriyoruz. Halkımızın sosyal yaşam kalitesini arttırma adına hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Giresun Belediyesi’nin yaklaşık 150 bin adet çiçek dikimi gerçekleştireceğini de ifade eden Hıdımoğlu “Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak kendimize ait serada kendi çiçeklerimizi kendimiz üretiyoruz. Düzenleme ve çiçek çeşitleri dikerek şehrimizi güzelleştiriyoruz” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.