Kaymakamlar Toplantısı Giresun’da Yapıldı

Giresun’un Espiye ilçesinde Vali ve ilçe kaymakamları arası koordinasyon toplantısı yapıldı.Giresun Valisi Hasan Karahan başkanlığında ilçe kaymakamlar toplantısı Espiye Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi.Toplantıya, Giresun...

Kaymakamlar Toplantısı Giresun’da Yapıldı

banner390
Giresun’un Espiye ilçesinde Vali ve ilçe kaymakamları arası koordinasyon toplantısı yapıldı.

Giresun Valisi Hasan Karahan başkanlığında ilçe kaymakamlar toplantısı Espiye Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Giresun Valisi Hasan Karahan, Vali yardımcıları Bekir Ergök, Yüksel Çelik, Barış Demirtaş, Cahit Karatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve ilçe kaymakamları katıldı.

Espiye Kaymakamı Osman Bilgin tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca geliştirdiği evler ve Tarihi Karaovacık yaylasını Geliştirme ve Güzelleştirme projesinin tanıtımının ve slayt gösterisinin yapıldığı toplantıda, Giresun’un genel durumu değerlendirildi. Kaymakamlar Toplantısı’nda gündem maddeleri görüşülerek, ilçe bazında kamu yatırımlarının gerçekleşme durumları ve takibi, KÖYDES çalışmaları gibi hususlar karara bağlandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.