Acil servisteki kavga guvenlik kamerasinda

- Karaman Devlet Hastanesi'nin acil servisinde 11 gün önce iki grup arasında yaşanan kavganın güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı - Birbirlerine yumruk atan gruptakilerin polisin biber gazıyla müdahalesi sonrası kaçışması kayıtlara yansıdı

Acil servisteki kavga guvenlik kamerasinda

banner390

KARAMAN (AA) - Karaman Devlet Hastanesi'nin acil servisinde 20 Ocak'ta iki grup arasında çıkan kavga güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde acil serviste kavgaya tutuşan gruptakilerin, polisin biber gazı kullandığı müdahale sonrası kaçıştığı görülüyor.

Alınan bilgiye göre, Tapduk Emre Mahallesi'nde Adem Ü. (45) ile komşusu Eyyüp K. (32), otopark yüzünden tartıştı.

Tartışmanın büyümesi üzerine vatandaşlar durumu polise bildirdi. Polis, kavgayı ayırdıktan sonra şahısları, sağlık kontrolünden geçirmek için Karaman Devlet Hastanesi'nin acil servisine getirdi.

Adem Ü. ile Eyyüp K'nın burada da devam eden tartışmasına yakınları da dahil oldu. Polis ve hastanenin güvenlik görevlileri, biber gazıyla müdahale ederek kavganın büyümesini engelledi.

Daha sonra gözaltına alınan 21 kişi, emniyette ifadeleri alındıktan sonra nöbetçi savcının talimatıyla bırakıldı.

Hastanenin güvenlik kameralarına yansıyan kavgada, birbirlerine yumruk atan gruptakilerin, biber gazının da kullanıldığı müdahale sonrası elleriyle gözlerini kapatarak kaçıştıkları görüldü.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.