Ogrenciler karnelerini sehit annelerine, asker ve polislere gonderdi

- Eskişehir'de bir grup lise öğrencisi, karneleri ile yazdıkları mektupları, şehit anneleri ile Diyarbakır'ın Sur ilçesinde görev yapan güvenlik güçlerine yolladı

Ogrenciler karnelerini sehit annelerine, asker ve polislere gonderdi

banner390

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de bir grup lise öğrencisi, karneleri ile yazdıkları mektupları, şehit ailelerine ve Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terörle mücadele eden güvenlik güçlerine gönderdi.

Eskişehir Postanesi önünde bir araya gelen Türkiye Liseliler Birliği (TLB) üyesi grup adına açıklama yapan Aybüke Erkoca, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) terör örgütüne karşı yürüttüğü mücadeleyi desteklediklerini söyledi.

Karne heyecanlarını evlatları şehit olan annelerle paylaşmak istediklerini belirten Erkoca, "En içten duygularımızla yazdığımız mektuplarımızı annelerimize yolluyoruz. Şunu da belirtmek isteriz ki geleceğin yöneticileri olarak asıl hediyeyi terörün kökünü kazıyarak vereceğiz" diye konuştu.

Eskişehir'in Mihalgazi ilçesinde de Mihalgazi Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri, düzenledikleri kampanya kapsamında karnelerini ve yazdıkları mektupları, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terörle mücadele eden güvenlik güçlerine gönderdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.