Vali Yavuz, Milli Atlet Ercan Muslu’yu Kabul Etti

Son Avrasya Maratonu’nda ikinci olan Gümüşhaneli milli atler Ercan Muslu, Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz’u makamında ziyaret etti.Vali Yavuz, 36.düzenlenen Avrasya Maratonu’nda erkekler 15 kilometre kategorisinde bitiş çizgisini 46 dakikada...

Vali Yavuz, Milli Atlet Ercan Muslu’yu Kabul Etti

banner390
Son Avrasya Maratonu’nda ikinci olan Gümüşhaneli milli atler Ercan Muslu, Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz’u makamında ziyaret etti.

Vali Yavuz, 36.düzenlenen Avrasya Maratonu’nda erkekler 15 kilometre kategorisinde bitiş çizgisini 46 dakikada görerek ikincilik kupasını alan Muslu’yu makamında kabul ederek, tebrik etti.

Vali Yücel Yavuz’un kendisini kabul etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Muslu, amacının Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek, önümüzdeki yaz aylarında yapılacak olan Universiade Oyunları’nda yarı maraton koşmayı hedeflediğini ve hazırlıklara aralıksız devam ettiğini söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Güvendi ve İsmail Tozlu’nun da bulunduğu ziyarette Vali Yavuz, Gümüşhane’nin böyle başarılarla anılmasının ve temsil edilmesinin çok önemli olduğunu ifade ederek, Muslu’ya başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.