23 Araç Trafikten Men Edildi

3 GÜNDE 262 ARACA 49,7372 TL CEZA

23 Araç Trafikten Men Edildi

Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri, İlde 3 günde yaptıkları denetimlerde, 262 araca toplam 49.737 TL para cezası uyguladı.
Denetimlerde, Trafik Tescil ve Denetleme Şb. Md. 139 araca 25.391 TL, Bölge Trafik Şube Md. ise  123 araca 24,346 TL ceza uygularken, kusurlu görülen 23 araç trafikten men edildi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
alim - 4 yıl önce
neye göre kusurlu ? muayenesi tam olan araçta gördüğü kusur ne ? emniyet yetkililerin anlık psikolojisine göre ceza yazma potansiyeli mevcut ? bu kadar cezada maksat nedir yani ?
Avatar
Ali Güzel - 4 yıl önce
remork takanlarda var araçlarına projesiz,ruhsatsız rastgele yapılmış gelişi güzel yüklenen arka lambaları yanmıyan daha doğrusu tesisatı olmıyan freni bulunmayan arışı yolda giderken kopacak fren mesafeleri uzayan ağırlık merkezleri hesapsız.bir zahmet nasıl geçmişler tuvtürkten.
Avatar
Ali Osman - 4 yıl önce
emniyet güçlerinin elleri dert görmesin diyorum, umarım gerekli hassasiyeti 3 tekerlekli tuhaf makineler için de gösterirler, ayrıca modifiye edilmiş motorsikletler için de, ve hatta tüm trafik magandaları için de... saygılar.