23 Nisan Belediye Başkanı Esra Uysal

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Şehit Durmuş Ali İlköğretim Okul Müdür Yardımcısı Resul Yılmaz, okul öğretmenlerinden Nevzat Yılmaz ve öğrenciler, bugün (20 Nisan Cuma) Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

23 Nisan Belediye Başkanı Esra Uysal

banner390
 Belediye birim müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette çocukların bayramını kutlayan Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, yerini bir süreliğine Şehit Durmuş Ali İlköğretim Okulu öğrencisi Esra Uysal’a bıraktı. Makamına geçen küçük Başkan Esra Uysal, ilk olarak tüm çocukların bayramını kutladı. Daha sonra belediye çalışanlarına talimat vererek, “Dün olduğu gibi bundan sonra da görevlerinizi tarafsızlık içinde, beni temsilen belediyenin gülen yüzü olmalarını ve yasalar çerçevesinde çalışmalarını istiyorum. Hepsine görevlerinde başarılar dilerim.” dedi.
         Konuşmanın ardından ilgili belediye birim müdürlerini yanına çağıran küçük Başkan Uysal, gördüğü eksiklikleri belirtti. Daha sonra Şehit Durmuş Ali İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerine günün anısına çeşitli hediyeler verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.