ALİ KONUKSEVEN KANAL A'NIN KONUĞU OLUYOR

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ali KONUKSEVEN KANAL A'nın Konuğu Oluyor.

ALİ KONUKSEVEN KANAL A'NIN KONUĞU OLUYOR

 Bugün (24/02/2015 Salı Gün) Saat 14:00'da canlı yayınlanacak olan Haber Bültenine Katılacak olan Ali Konukseven, canlı yayında merak edilen soruları yanıtlayacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uğur - 2 yıl önce
herkesin sevdiği, herkesin bildiği adam, kalbinde karaman!!!
Avatar
karaman - 2 yıl önce
anlam veremediğim nokta ali bey partinin ilke kararları ortada. neye dayanarak aday adayı oldunuz. bisürü sizin durumunuzda insan var. temayüle bile alınmayacağı açıklandı. mesela izmirde istifa eden meclis üyesi gibi. sizde aynı durumdasınız. canlı yayında bunları bile bile neye güvenerek aday adayı olduğunuzu açıklayabilirmisiniz. insanlar gerçekleri bilmek ister. olduki aday gösterdiler. bisürü sizin durumunuzdaki insana emsal teşkil edeceksiniz o zaman. o insanlar da doğal olarak haklarını arayacaklar. bu işte bi iş var. ve karamanın insanı bunu anlayabilir emin olunuz. saygılarımla.
Avatar
karaman - 2 yıl önce
neden yorumlarımız yayınlanmıyor. yandaş medya anlayışından vazgeçiniz. ayrıca kanal a neden canlı yayında soru sordutmuyor. ve akp ilke kararlarını bile bile bi meclis üyesi nasıl istifa edip aday adayı olabiliyor. şansımı deneyeceğim diyor. karaman şansa bırakılacak bir şehirmi. bu zihniyetten vazgeçilmesi gerekiyor. yanlış kişileri boşuna savunuyor yandaş medya örneği sergiliyorsunuz
Avatar
uğur - 2 yıl önce
bizi halk olarak temayül ilgilendirmiyor. önemli olan iş yapacak tecrübesi ve eğitimci kimliği ile karamana hizmet edecek olması.