Asfaltlama Çalışmaları Kazımkarabekir Mahallesi’nde

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Karaman cadde ve sokaklarını nakış nakış işlemeye devam ediyor.

Asfaltlama Çalışmaları Kazımkarabekir Mahallesi’nde

banner390
Asfaltlama Çalışmaları Kazımkarabekir Mahallesi’nde
İlgili Galeriye Git
Asfalt çalışma sezonun başlamasıyla birlikte Karaman’ın birçok yerinde yol yapım çalışmalarına başlayan ekipler, şu anda Kazım Karabekir Mahallesi’nde asfaltlama çalışması yapıyor. Yağmur suyu hatlarının yenilenmesinden dolayı bozulan ve deforme olan yolla, alt yapının tamamlanmasının hemen ardından asfaltlanmaya başladı.
“Karaman’ı modern cadde ve sokaklarla buluşturmaya devam edeceğiz” diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı asfalt ekibi kendi tesislerimizde ürettiğimiz asfalt ile yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Şimdi yeni aldığımız araçların da devreye girmesiyle çalışmalarımız daha hızlı ilerliyor. Şehrimizin kenar mahallelerinden kent merkezine kadar birçok cadde ve sokakta asfalt ve kaldırım çalışması yaptık ve çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Belirli bir program dahilinde bu çalışma sezonunu en verimli şekilde kullanıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Zeynep - 1 yıl önce
asfaltı kaldırılıp sonra toz içerisinde bırakılan ve hiç çalışma yapılmayan zembilli ali efendi mah. ahmet yesevi cad. ne zaman asfaltlanacak acaba merak etmekteyiz, toz altında rezil olmaktayız...