banner417
banner425
24 Temmuz 2016 Pazar 16:47
356 Okunma
BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
banner416
“Basın demokratik ülkelerin vazgeçilmez unsurudur” diyen Başkan Çalışkan mesajında şunları kaydetti; “ Kimi zaman çok zor şartlar altında faaliyet göstererek, kamuoyunun gelişmelerden haberdar edilmesi ve bireylerin düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebilmesi noktasında önemli bir rol üstlenen basın kuruluşlarımızı ve basın mensuplarımızı gönülden kutluyorum.
15 Temmuz 2016 tarihinde bir avuç hainin teşebbüs ettiği darbe girişimin ilk dakikalarından itibaren, basınımızın üstlendiği sağduyulu ve vatansever yayın anlayışı, tarihimizin sayfalarına altın harflerle yazılacaktır.
Demokrasilerin en önemli unsuru olan basın, bu darbe girişimi ile çirkin ve mesnetsiz saldırılara uğramıştır. Ama milletimiz gibi basın mensuplarımızda bu menfur olay karşısında tarihi bir duruş sergileyerek vatanımıza ve milletimizin iradesine sahip çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir. Millet olarak bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece Allah’ın da izni ile atalarımızın kanları ile kazanılan bu topraklar asla işgalcilere ve hainlere bırakılmayacaktır.
Milletimizin birlik ve beraberliğinin ebediyen sürmesi, basın mensuplarımızın ilkeli, doğru ve kararlı yayın anlayışının devam etmesi temennisi ile tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.”
 
 
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426