banner455

BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı.

banner444

BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı.

24 Temmuz 2016 Pazar 16:47
362 Okunma
BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
banner416
“Basın demokratik ülkelerin vazgeçilmez unsurudur” diyen Başkan Çalışkan mesajında şunları kaydetti; “ Kimi zaman çok zor şartlar altında faaliyet göstererek, kamuoyunun gelişmelerden haberdar edilmesi ve bireylerin düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebilmesi noktasında önemli bir rol üstlenen basın kuruluşlarımızı ve basın mensuplarımızı gönülden kutluyorum.
15 Temmuz 2016 tarihinde bir avuç hainin teşebbüs ettiği darbe girişimin ilk dakikalarından itibaren, basınımızın üstlendiği sağduyulu ve vatansever yayın anlayışı, tarihimizin sayfalarına altın harflerle yazılacaktır.
Demokrasilerin en önemli unsuru olan basın, bu darbe girişimi ile çirkin ve mesnetsiz saldırılara uğramıştır. Ama milletimiz gibi basın mensuplarımızda bu menfur olay karşısında tarihi bir duruş sergileyerek vatanımıza ve milletimizin iradesine sahip çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir. Millet olarak bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece Allah’ın da izni ile atalarımızın kanları ile kazanılan bu topraklar asla işgalcilere ve hainlere bırakılmayacaktır.
Milletimizin birlik ve beraberliğinin ebediyen sürmesi, basın mensuplarımızın ilkeli, doğru ve kararlı yayın anlayışının devam etmesi temennisi ile tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.”
 
 
Yorumlar

banner447

banner315

banner457

banner428

banner411

banner337

banner450

banner426

banner458