Basın Çalışanlarının Gazetecilik ve Basın Bayramı Kutlu Olsun

Genel Sekreter Dr. Ayhan Erenoğlu Basın Çalışanlarının Gazetecilik ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Basın Çalışanlarının Gazetecilik ve Basın Bayramı Kutlu Olsun

banner390
Dr. Ayhan Erenoğlu:  “İlimizin tanıtımında ve gelişmesinde, kamuoyunu bilgilendirme ve yönlendirme konusunda hayli emek veren değerli basın çalışanlarının zor şartlar altında çalıştıklarını biliyor ve takdirle karşılıyoruz. Sorumluluğunu taşıdığımız Kurumlarımızın çalışmalarını halka göstermek, vatandaşımızla aramızda iletişim köprüsü olmak adına en büyük destekçimiz siz değerli yazılı ve görsel medya çalışanlarıdır.  Bu işe gerçekten gönül vermiş, doğru ve tarafsız habercilik yapan arkadaşlarımızın her zaman yanında olacağımız düşüncesi bir gerçektir.

Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak  her yıl 24 Temmuz tarihinde kutlana  ‘Basın Bayramı’ vesilesiyle tüm basın mensubu arkadaşlarımızı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum”dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğretmen - 1 yıl önce
siz önce ebe lerinizin hastalarınıza karşı davranışlarını eğitmeye çalışın. hastalara ölürseniz ölün diyen ebelerinizin arkasında durup mağdur olan hastalarınıza beyaz kod saçmalığıyla mahkemeye vermeye utanın. medyada şirin görünmeye çalışmak yerine benim şikayet dilekçemi bi okusanız ve bana bi dönüt sağlasanız derim sayın genel sekreterim.
Admin: karamangundem@hotmail.com adresine bilgilerinizi iletirseniz biz iletelim talebinizi.