14 Mart 2016 Pazartesi 09:42
199 Okunma
BAŞKAN ÇALIŞKAN'DAN KINAMA MESAJI
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Ankara'da dün meydana gelen terör saldırısından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek şu açıklamayı yaptı:
"Hainler kirli yüzlerini Ankara'da bir kez daha göstermişlerdir. Kalleşler bu aziz milleti devletine ve birbirine karşı güvensiz hale getirerek bu topraklar üzerindeki hain emellerine ulaşmak istemektedirler. Amacı ne olursa olsun, dünyanın her yerinden masum insanlara yönelik gerçekleştirilen terör saldırılarını şiddetle ve nefretle kınıyorum. Ülkemizin, milletimizin birlik ve beraberliğine kast eden hainler bilsinler ki asla ama asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Bu hain saldırılar karşısında sabırlı olarak dik duruşumuzdan taviz vermeden, millet olarak birbirimize daha da kenetlenmeliyiz. Millet olarak birbirimize daha da kenetlenerek akılla, sabırla ve ferasetle inşallah bu sıkıntıları atlatacağız. Mazlumların ve masumların canına kast eden hain terör eylemlerini bir kez daha şiddetle, nefretle ve lanetle kınıyorum.     
Bizleri derinden üzen bu hain saldırı sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüze Allah'tan rahmet, ailelerinde sabır ve başsağlığı, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun."
 
Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64