Başkan Çalışkan Vatandaşlarla İç İçe

Ramazan etkinlikleri çerçevesinde eski devlet hastanesi bahçesindeki alana kurulan çeşitli firmalara ait stantlara, vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

 Başkan Çalışkan Vatandaşlarla İç İçe

banner390
Başkan Çalışkan Vatandaşlarla İç İçe
İlgili Galeriye Git
Karaman Belediyesi’nin Ramazan programlarında bir gelenek haline gelen ve etkinliklere renk katan stantlarda, yine farklı kavramlarda binlerce ürün sergileniyor ve satışı yapılıyor. Vatandaşlar bir yandan konser alanında Karaman Belediyesi’nin programlarını takip ederken, diğer yandan da stantları gezerek vakit geçirebiliyorlar. 100 civarında standın yer aldığı etkinlik alanında ayrıca çocuklar için de oyun parkları bulunuyor.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan da dün akşam başlayan Ramazan etkinliklerine katılarak stantları gezdi ve vatandaşlarla selamlaşarak bol bol sohbet etti.“Ramazan Ayı’nı vatandaşlarımızla birlikte huzurlu bir şekilde geçiriyoruz” diyen Başkan Çalışkan: “Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızla beraber gerek iftar sofralarında gerekse akşam programlarında vatandaşlarımızla birlikte Ramazan Ayı’nın hazzını hep birlikte yaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Ayı’nı bir kez daha kutluyorum” dedi.

            


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.