Başkan Çalışkan'dan Kadir Gecesi Mesajı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Başkan Çalışkan, mesajında barış ve huzurun hâkim olduğu bir Dünya temennisinde bulundu.

Başkan Çalışkan'dan Kadir Gecesi Mesajı

 Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın Kadir Gecesi mesajı şu şekilde:
“Birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği, huzurun ve mutluluğun paylaşıldığı, başı rahmet ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayı’nın sonuna yaklaşırken,AllahüTeâla’nın yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim de, “Bin aydan daha hayırlı” olarak bildirilen Kadir Gecesini idrak etmenin sevincini ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim bu mübarek gecede indirilmiştir.
Bu mübarek geceyi, af ve mağfireti bol olan Yüce Rabbimize karşı af dileyerek ve dua ederek geçirmeliyiz. Tüm dünyada zulüm gören Müslüman kardeşlerimizin bir an evvel yaşadıkları zulümden kurtulmaları için samimiyetle dua etmeliyiz. Barış huzur ve kardeşlik duygularının tüm dünyaya hâkim olmasını Yüce Allah’tan diliyor, bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımızın ve tüm İslam âleminin Mübarek Kadir Gecesini en kalbi duygularımla kutluyorum”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
alicardak - 2 yıl önce
her sey dualariniz gibi olsun sayin baskan