BAŞKAN ÇALIŞKAN’IN YENİ YIL MESAJI

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajında, 2015’in Karaman için yatırım yılı olacağını belirtti.

BAŞKAN ÇALIŞKAN’IN YENİ YIL MESAJI

banner390
Vatandaşların yaşam standardını yükseltmenin öncelikli hedefleri olacağını belirten Başkan Çalışkan mesajında: “Halkımızın bizlere vermiş olduğu sorumluluğun bilinciyle; her kesimden, her yaştan insanımızın mutluluğu için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2015 yılı; Kent Meydanı, Piri Reis Vadisi, Çevre Yolu, Fuar ve Kongre Merkezi, Yeni PTT binası, Larende Kapalı Pazarı, İtfaiye Hizmet Binası, Yeni Park Alanları ve Alt ve Üst Geçit projeleriyle büyük bir değişim ve gelişim yılı olacak. Hep birlikte dostça, kardeşçe, birlik ve beraberlik içinde daha mutlu bir 2015 yılı geçirmeyi arzu ediyorum. Ülkemizde ve tüm dünyada savaşların, ölümlerin azalmasını, barış ve sevginin artmasını diliyor, tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

HABER MERKEZİ


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ankaradayız - 2 yıl önce
Karamanda bir yilbaşı eğlencesi düzenleyemedin ışık süslemesi bile yok bu kadar tembellik olmaz. Tüm karamanlılar buraya ankaraya grup halinde geldik. Her yer süslü ışıkla cayır cayır yanıyor. Helal olsun melik Gökçeğe..
Avatar
cins ankaradayız - 2 yıl önce @ankaradayız
grubunuda al git angaraya :)) ne kadar seviyorsunuz haybeye masrafı