BELEDİYE KENDİ MOBİLYASINI ÜRETİYOR

Kent Mobilyalarında Maliyeti Düşürdük

BELEDİYE KENDİ MOBİLYASINI ÜRETİYOR

banner390
Karaman Belediyesi, şehir genelinde kullandığı kent mobilyalarını artık kendi bünyesinde üretiyor. Bu sayede kent mobilyaları ihtiyacını karşılamada maliyet önemli ölçüde düşüyor.

Karaman Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesinde bulunan atölyede; gölgelikli oturma bankı ve piknik masası gibi farklı kullanımlara yönelik kent mobilyası imalatı yapılıyor. Üretilen mobilyalar, parkların yanı sıra şehir merkezinde kullanılıyor.

Park-Bahçe Müdürlüğü şantiyesinde son derece modern tarzda kent mobilyası üretimi yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Şehrimizin ihtiyacı olan kent mobilyalarını kendi imkânlarımızla üretiyoruz. Atölyemizde usta ellerden çıkan gölgelikli oturma bankı ve piknik masaları, yine ekiplerimizce park, yol kenarı ve yeşil alanlara monte edilerek parklarımıza güzel bir görünüm kazandırıyoruz. Kent mobilyalarını kendi bünyemizde üreterek maliyeti önemli ölçüde düşürüyoruz.” dedi.           


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ziya - 2 yıl önce
üreten belediyecilik adına iyi bir çalışma.park bahçeler müdürü ali türedi ve ekibini başkan çalışkan'ı kutlarız .inşaallah güzel tasarım ve seyir zevkine hitabeden modeller de üretirler.istihdama hizmet açısından da önemli bir çaba.