Belediye Spor Bisiklet Takımı Başkan Uğurlu'yu Ziyaret Etti

Karaman Belediye Spor bünyesinde oluşturulan bisiklet takımımızın sporcuları, yeni bisikletleri ve yeni formaları ile Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu’yu makamında ziyaret ettiler.

 Belediye Spor Bisiklet Takımı Başkan Uğurlu'yu Ziyaret Etti

banner390
 Ziyarette sporcular yeni tasarlanan formaları ve son teknoloji ürünü bisikletler ile birçok başarıya imza atacaklarını belirtirken, antrenör Barış Ünlü’de; Karaman’ın tanıtımında büyük pay sahibi olacak olan bisiklet takımına desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’ya teşekkür etti.
Belediye Spor bisiklet takımının yeni formalarında Karaman’ı anlatan özelliklerin yer aldığını söyleyen Başkan Uğurlu: “Bisiklet takımımızın formalarının yaka kısmında ‘Türkçe'nin Başkenti’ yazısı, sağ omuz kısmında Karaman Kalesi’nin resmi ve sol omuzunda da Belediyemizin simgesi olan Ongun Kuşu bulunmakta. Formaların diğer bütün görsel alanlarında ise Karaman Belediyesi vurgusu yapılıyor. Ben bu yeni forma ve bisikletlerle önümüzdeki turnuvalarda başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.