Belediyeden Su Kesintisi Uyarısı

Karaman Belediyesi, bugün (13.08.2015) saat 12.00 - 17.00 saatleri arasında il merkezinde su kesintisi yapılacağı, vatandaşların hazırlıklı olmaları konusunda uyardı.

Belediyeden Su Kesintisi Uyarısı

banner390

Karaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada ; "İlimizde son günlerde, yer altı su seviyelerindeki azalmaya bağlı olarak yaşanan su basıncındaki düşüş nedeni ile, özellikle yüksek katlı binalara su çıkmadığı görülmüştür. Kuyularımızdaki su seviyesinin artması ve konu ile ilgili detaylı incelemenin yapılması için bugün (13.08.2015) tarihinde 12.00 - 17.00 saatleri arasında "Bilinçli Su Kesintisi" yapılacağından tüm vatandaşlarımızın hazırlıklı olmalarını önemle rica ederiz" denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
. - 1 yıl önce
bu yaz günü susuz olurmu be kardeşim. belediyenin esas işi budeğilmi yıllardır su sorununu çözülemedi
Avatar
Şefik ayısı - 1 yıl önce
Ölüyooooğğzzz
Avatar
.. - 1 yıl önce
Milleti cenabet gezdiren belediyeleri düşününce karaman belediyesi sütten çıkmış ak kaşık sayılır.
Avatar
xxx - 1 yıl önce
Ha şoyle yaptiginiz isi ^^bilincli^^ yapin. Bu aciklamanizla 2 aydir her gun yaptiginiz su kesintilerini affettirdiniz. Bizi bilincli susuz biraktiginiz icin tesekkurler karaman belediyesi.
Avatar
..... - 1 yıl önce
sanki haber verdiniz de ne oldu??? sürekli tazyiki değişen su ve yeni gelen suyun basınçlı gelmesinden dolayı mutfaktaki lavabo musluğuna su geçişini sağlayan boru patladı ve evimi su bastı!!!! sizin belediyecilik anlayışınız bu mu?????