BİLİNÇLENDİRME GEZİSİ DÜZENLENDİ

Karaman Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkan Adayı Ömer Erken, Karaman’lı hayvan yetiştiricileri ve süt üreticileri için Adana’da faaliyet göstermekte olan bir yem fabrikasına ait Ar-ge çiftliğine gezi organize etti.

BİLİNÇLENDİRME GEZİSİ DÜZENLENDİ

banner390
Gezide üreticilerimiz hayvan besleme, hayvan bakımı ve süt üretimi v.b. konularda çiftlik yetkililerinden bilgi aldılar. Ayrıca çiftlik yetkilileri bireysel olarak sorulan konularda da üreticilerimizi bilgilendirdiler.

Geziye katılan üreticilerimiz yapılan etkinliğin kendileri için çok faydalı olduğunu ifade ederken, bilinçli üreticilik yapmak adına bu tür etkinliklerin sürekli yapılmasını temenni ettiler.

Başkan adayı Ömer Erken ise; “Bakınız bugün üreticilerimizin yararına çok güzel bir organizasyon icra ettik. Üreticilerimize hizmet etmek için illa ki başkan olmamız gerekmiyor. Yapılacak olan seçimlerde üyelerimiz bize teveccüh edip görev verirlerse inşallah daha önce açıklamış olduğumuz projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.” dedi.

Ar-ge çiftliği gezisinin ardından şehir turu yapıldı. Adana’nın yöresel yemeklerinin ikram edildiği yemekten sonra üreticilerimiz Karaman’a dönüş yaptılar.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.