banner417
banner425
11 Ekim 2015 Pazar 13:18
137 Okunma
BU KİRLİ OYUNU BİRLİKTE BOZACAĞIZ !
banner416
 Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Ziya Hotamışlı açıklamasında;''
''Bu terör saldırısında hayatını kaybedenlere yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
Bu saldırı Türk Milletinin birlik, bütünlük ve kardeşliğine, ülkemizin milletiyle ve devletiyle bölünmez bütünlüğüne yapılmıştır.
Milyonlarca insanın girip çıktığı, sınırlarımızın yol geçen hanına döndüğü, ajan ve provakatörlerin cirit attığı bir ülkeye döndük. Asker ve polisimizi hedef alan alçak tuzaklar şimdi ne yazık ki başkentimiz Anakara’nın göbeğinde yaşanmıştır.
Milletimizin can,mal ve emmiyetini sağlamak için canını ortaya koyan fedakar polis ve askerimize de yardımcı olmalıyız. 
Ateş çemberiyle kuşatılmaya çalışıldığımız ortadayken; böyle saldırıların öngörülüp tedbir alınmayışı düşündürücüdür. Bu saldırı emperyalist Batı ve uzantılarının, işbirlikçi tetikçilerinin eseridir.
Irak’ı, Suriye’yi, Mısır’ı ... kan gölüne çeviren plan şimdi Türkiye’de de devreye sokulmuştur. Türk Milleti birlik ve kardeşlik ruhundan hiçbir şekil ve şartta ayrılmayacak ve bu kirli oyunları bozacaktır.
Devletimizi ve milletimizi zora sokacak her türlü fitne ve kışkırtmalara karşı hepimizin uyanık olması, basiretli, akıllı, sağ duyulu duruşunu bozmaması gerekir.
Bu devlet hepimizin. Bu vatanda hepimize yetecek iş de var aş da var. Her bir vatandaşımızın canı, malı kutsal emanettir. Onu hep beraber el ele, gönül gönüle verip koruyacağız.
BOP oyunlarının cennet vatanımızda sahneye konulmasına da asla izin ve fırsat vermeyeceğiz.
Alçak katliamı yapanları lanetliyor, Türk milletine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Yaralı vatandaşlarımıza tekrar acil şifalar diliyoruz,''dedi.

Karamangundem Haber Merkezi

Son Güncelleme: 11.10.2015 13:21
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426