Bütün İlçe 7 den 77 ye Çanakkale İçin Bu Klipte!

Ayrancı İlçesinde Çanakkale ve Şehitlerimiz adına güzel bir klip daha! Kaymakam, Belediye Başkanı, Doktor, Hemşire, Müdürler, Öğretmenler, imam, öğrenci, polis, veteriner, esnaf, ambulans şoförü, vatandaş hepsi bu klipte..

Bütün İlçe 7 den 77 ye Çanakkale İçin Bu Klipte!

Ayrancı İlçesinde 7 den 77 ye Çanakkale İçin Bu Klipte!
İlgili Galeriye Git
Bu özel klip ile ilgili olarak yapılan açıklamada;'' 18 Mart Şehitlerimizi Anma Günü programı için videoda emeği geçen Ayrancı Yatılı Bölge Ortaokulu Okul Müdürümüz Cihan Hayta, Müdür Başyardımcımız Refik Demirbolat , Bilişim Öğretmeni Ismail Güleç, Karaman Ayrancı'dan 7'den 77'ye, öğretmen arkadaşlarımıza, ilçe yöneticilerimize, amirlerimize, müdürlerimize herkese sonsuz teşekkürler. İlçe olarak birlikte şehitlerimizi yad edebildiysek ne mutlu bizlere. Allah şehitlerimizden razı olsun, ruhları şad olsun''dendi.

Klipte Ayrancı Kaymakımı, Belediye Başkanı, Doktor, Emniyet Amiri, Polis, İmam, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri,Doktor, Polis Halk Eğitim Merkezi Personeli, Ayrancı YBO Okul İdarecileri, öğrenciler birebir klipte sesleriyle Çanakkale Ruhunu yaşatmaya çalıştılar.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halil gedikci - 2 yıl önce
hepinizi ayrıayrı tebrik ederim