Çevreye Duyarlı Mesajlar Verildi

Çevre Günü Coşku içinde kutlandı

Çevreye Duyarlı Mesajlar Verildi

banner390
Dünya Çevre Günü etkinlikleri Karaman’da düzenlenen törenle kutlandı.
Karaman Valiliği Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünce düzenlenen kutlama programı Atatürk Parkında yapıldı. Törene Vali Yardımcısı Muharrem Balcı, Çevre Şehircilik İl Müdürü Hüsamettin Bayram, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Nuriye Ulu, Kurum Müdürlüğü personeli ve öğrenciler katıldı.


Törene katılan öğrenciler, beyaz renkli şapkalar giyerek çevreye duyarlı mesajlar verdi. Saygı duruşu ve okunan istiklal marşının ardından Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Anıt’a çelenk sunuldu. Çelenk sunma töreni sonrası İl Müdürü Hüsamettin Bayram, Çevre duyarlılığı ve çevrenin korunmasına yönelik günün anlamına ilişkin konuşmalar yaptı. Yapılan konuşmaların ardından Çevre Günü etkinlikleri kapsamında şiirler okunarak çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödüllendirilmesi ile kutlama programı sona erdi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çevreci - 4 yıl önce
temiz çevrede sadece temizlik belli caddelerde olmaz yarım kalmış yeni minare camisi ve etrafı çok kirli görüntüsü ile mahalle pislik içinde lütfen 31 sokağada el atın yeter ama yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Avatar
Dünyada - 4 yıl önce
ben sıkça yurt dışı gezilerine çıkarım. ülkemizden daha pis çöplük bir ülke avrupada ve kuzey güney amerikada görmedim. bizden daha kötü durumda ise ortadoğu ve afrikada bazı ülkeler var. bu durum beni çok üzdü buna bir çözüm bulmalıyız.
Avatar
dünya çevreci - 4 yıl önce
karaman kadar toz,kir ve ağaçsız başka bir memleket yok,yazıktır ya gerçekten yazık,en işlek ismet paşa,1.istasyona 5 dk arabanızı koyun yürüyün tozdan nefes alamazsınız.