Dereli ‘Karaman’ın ve Türkiye'nin Gücüne Güç Kattık’

'' Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur' da BBP' den istifa ederek, AK Parti' ye katılarak Karamanın ve Türkiye' nin gücüne güç katmıştır''

Dereli ‘Karaman’ın ve Türkiye'nin Gücüne Güç Kattık’

banner390
Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Kerim Dereli ''Karaman' da gerçekleştirilen ve iki Bakanımızın katılıdığı mitinge iştiraklerinden dolayı Karaman ve Konya milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Konya İl başkanımıza, Tüm Teşkilat Mensuplarımıza, Karamanımızın güzel insanları çok kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Palakamız 70, oyumuz inşaallah yüzde 70 olacak, Karaman olarak Türkiye' nin gücüne güç katacağız.

Ayrıca, Ankara Mitinginin gerceklestirildigi alana eşi Emine Erdogan'la gelen Başbakanımız Erdoğan, platforma çıkarak vatandaşları selamladı. Başbakanımız Erdoğan, konusmasının ardından Türkiye Genelinde BBP'nin üç belediyesinden biri olan Karaman Sariveliler Belediye Baskanı BBP'den istifa eden Hayri Samur'a AK Parti rozetini taktı. Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur' da BBP' den istifa ederek, AK Parti' ye katılarak Karaman'ın ve Türkiye'nin gücüne güç katmıştır.''dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.