Dev İtfaiye Aracı Törenle Tanıtılacak

Geçtiğimiz günlerde Karaman Belediyesi araç parkına kazandırılan tam teşekküllü itfaiye aracı, 28 Haziran 2013 Cuma günü Karaman Halkına tanıtılacak.

 Dev İtfaiye Aracı Törenle Tanıtılacak

banner390
Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’nun göreve gelmesiyle baştan sona yeniden yapılanan itfaiye teşkilatı, yeni alınan tam donanımlı 44 metrelik itfaiye aracı ile gücüne güç kattı.

Özellikle yüksek katlı binalardaki yangınlar konusunda zaman zaman sıkıntı yaşayan Karaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, son teknoloji ile donatılmış itfaiye aracı ile her türlü yangına en hızlı şekilde müdahale edebilecek.

Türkiye’de birkaç ilde bulunan tam donanımlı itfaiye aracını Karaman Belediyesi’ne kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu; 28 Haziran 2013 Cuma günü, Aktekke Kent Meydanı’nda Saat 13:30’da yapılacak olan araç tanıtım törenine tüm hemşerilerimizi davet etti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
harun - 3 yıl önce
olması gereken bi aracın tanıtımına ne gerek var ki?? biz mi kullanacaz aracı...çöp arabalarıda ilgi çekici onlarda tanıtılsa güzel olur aslında.hem de dev gibi