Doç. Dr. Devrim Bektaş Karaman Özel Selçuklu Hastanesinde!

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Yönetimi, Karamangundem.com'u ziyaret etti

Doç. Dr. Devrim Bektaş Karaman Özel Selçuklu Hastanesinde!

banner390
Doç. Dr. Devrim Bektaş Karaman Özel Selçuklu Hastanesinde!
İlgili Galeriye Git
Hastane Genel Koordinatörü Arif Bakan, Hastane Başhekimi Yunus Yılmaz ve hastanede görevine yeni başlayan Kulak, Burun ve Boğaz Doktoru Doç. Dr. Devrim Bektaş sitemizi ziyaret ederek, Larende.com çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Karamangundem.com Ailesi olarak Doç. Dr. Devrim Bektaş’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Doç. Dr. Devrim Bektaş kimdir?

1973 yılında Trabzon’da doğdu. Kadıköy Anadolu Lisesi’ni 1990 yılında bitirdikten sonra 1990 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1997-2002 yılları arasında KBB uzmanlığı eğitimi gördü. 2002-2003 yılında Amerika Birleşik Devleri Colorado Üniversitesi’nde 15 aylık işitme ve denge hastalıkları üzerinde doktora sonrası eğitim gördü. 2003-2008 arasında KTÜ Tıp Fakültesinde Yardımcı Doçent olarak 2008 yılında Doçent ünvanını aldıktan sonra 2010 yılına kadar da Doçent olarak çalıştı. 2010-2012 yıllarında Eskişehir Sakarya Hastanesi’nde 2012-2014 yıllarında Konya Medicana Hastanesi’nde görev yaptı.

İlgi alanları: Baş-boyun kanserleri, Kulak ve denge hastalıkları, Uyku apnesi’dir 30 adet yurtdışı yayın ve çeşitli tıbbi kitaplarda bölüm yazarlığı mevcuttur.

Bildiği yabancı diller: İngilizce, İspanyolca

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sarıye toke - 4 ay önce
Dr.bey Merhaba, geçenlerde Medican aya gittim siz yoksunuz.Kulak problemi olan komşumuz getirmek istiyorum size nasıl ulaşabilirim? Telefon verseniz uygun mu