Doğa Yürüyüşüne Yoğun İlgi

Karaman Belediyesi, TEMA Vakfı ve KARDOF (Karaman Doğa Sporları Fotoğraf Derneği) işbirliği ile 11 Mart Pazar günü Gökçe Çamlığı’nda doğa yürüyüşü düzenlendi.

Doğa Yürüyüşüne Yoğun İlgi

banner390
 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel olarak tertip edilen programa Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’nun eşi Hilal Uğurlu, TEMA Vakfı Üyeleri, KARDOF Üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Karaman Belediyesinin tahsis ettiği otobüslerle alana gelen katılımcılar ilk olarak gruplara ayrıldılar. hafif bir sabah sporunun ardından gruplar rehber eşliğinde yürüyüşe başladılar. Yürüyüş esnasında çevre temizliği de yapan katılımcılar TEMA Vakfı tarafından sağlanan yüzlerce meşe palamudunu doğayla buluşturdular.
Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Uğurlu konuşmasında, “8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla tertip ettiğimiz bu etkinliğe destek veren TEMA Vakfına KARDOF üyelerine ve diğer katılımcılara teşekkür ediyorum. Doğa yürüyüşü yaparken aynı zamanda çevre temizliği yaptık. TEMA Vakfı tarafından sağlanan yüzlerce meşe palamudunu toprakla buluşturduk. Bu tip etkinliklerimiz her zaman devam edecek.” dedi. 

Yürüyüşün ardından katılımcılara Belediye tarafından tertip edilen öğle yemeği ikram edildi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.