EMNİYETTEN ESRAR OPERASYONU!

Karaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon düzenlendi.

EMNİYETTEN ESRAR OPERASYONU!

banner390
 Karaman Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama da ”Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri olarak ilimiz genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticaretinin önlenmesine yönelik olarak yapılan istihbari çalışmalarda;  (F.E) isimli şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı, şahsın doğu illerinden temin ettiği uyuşturucu maddeleri getireceği ve satacağı yönünde istihbari bilgiler elde edilmiştir. 10.02.2015 günü Saat:12.20 itibari ile ilimiz tren garın ’da yapılan uygulamalar sırasında trenden inen elinde poşet veya çanta olan şahıslar üzerinde kimlik kontrolleri yapılmış,  sırtında siyah renkli sırt çantası bulunan şahıs durdurularak yapılan kimlik kontrolünde,(F.E) isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, (F.E)’nin yapılan üst aramasında; Sırt çantasının içerisinde bulunan iki (2) kilogram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapmak suçundan dolayı yakalanan  (F.E) isimli şahıs 11.02.2015 günü adli makamlara sevk edilmiş şahısTUTUKLANARAK  ilimiz M tipi kapalı cezaevine teslim dilmiştir. İlimiz ve ilçelerinde uyuşturucu ticaretini önleme ve kullanımını en aza indirme çalışmaları kapsamında, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan sokak satıcılarının organizasyonlarının deşifresi, uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanımının önlenmesi için çalışmalara çok yönlü olarak devam edilmektedir’’ denildi.HABER MERKEZİ

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kutluyoruz. - 2 yıl önce
sn. emniyet müdürümüzü ,mesai arkadaşlarını ve bu başarılı operasyonda emeği geçen herkesi kutluyoruz .allah sizden razı olsun.
Avatar
vatandaş - 2 yıl önce
karaman halkı ve türk milleti sonuna kadar yanınızdar arkanızdadır .yeter ki bu illetten gençliğimizi kurtarın.