banner417
banner425
24 Aralık 2014 Çarşamba 10:04
256 Okunma
Emre Özdemir Şiirleriyle Kmü’de
banner416
KMÜ Sinema ve Tiyatro Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen program, 23 Aralık’ta Üniversitenin Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

KMÜ’ye ikinci kez gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Emre Özdemir “Bir defa gelmek alışkanlık yaratıyor. Osmaniye’den sabahın erken saatlerinde yola çıktım sizi görmek için.” şeklinde konuştu.

“Bir mektup yazın kendinize”

Emre Özdemir kendi yazmış olduğu ‘Bir mektup yazıyorum kendime’ şiirini okuduktan sonra katılımcılara “Mektup yazın gençler. Hepiniz gurbette yaşıyorsunuz. Ailelerinize mektup yazın, şaşırtın onları. Sonra bir mektup da kendinize yazın. Yaşayamadıklarınızı yaşadığınız bir mektup yazın.” dedi.

Düşündüren ve aynı zamanda güldüren hikâyelerini anlatarak salonu dolduranlara keyifli anlar yaşatan Emre Özdemir, ocak ayında çıkacak olan ‘Sayfalar arasında adın’ kitabı hakkında da “Çay tadında bir kitap. Dertleşeceğiniz bir kitap.” açıklamasında bulundu.

Ahmet Hamdi Tanpınar’dan ‘Bir adın kalmalı’, Timuçin Afşar’dan ‘Bana aşk şiirleri yazdırma artık’, İbrahim Sadri’den ‘Usta’ şiirlerini seslendiren Emre Özdemir, kendi kaleme aldığı şiirleri de katılımcılarla paylaştı.

KMÜ Sinema ve Tiyatro Öğrenci Topluluğu Başkanı Nurdagül Karaosmanoğlu’nun Emre Özdemir’e çiçek takdim etmesiyle dinleti sona erdi.

 

Son Güncelleme: 24.12.2014 10:06
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426