Erkan İsa Erat’tan Veda Ziyareti

Resmi Gazete’de yayınlanan 2014/1032 sayılı Kararname ile Sivas İli Gölova İlçesi Kaymakamlığına atanan Erkan İsa Erat, Vali Murat Koca’yı Makamında Ziyaret Ederek Veda Etti

Erkan İsa Erat’tan Veda Ziyareti

banner390
Ayrancı Kaymakamı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili olarak görev yapmakta iken, 03 Eylül 2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan 2014/1032 sayılı Kararname ile Sivas İli Gölova İlçesi Kaymakamlığına atanan Erkan İsa Erat 26 Eylül 2014 Cuma günü saat:16.30’da Vali Murat Koca’yı Makamında ziyaret ederek veda etti. 

Kaymakam Erat ziyarette “ 30 aydan buyana çalıştığım ve çok sevdiğim Ayrancı ve Karaman’ı unutmam mümkün değil. Şahsıma verilen görevleri layıkıyla yapmaya çalıştım. Karaman halkı beni ve görevimi her ortamda dile getirerek tebrik ettiler. Kısacası ömrüm boyunca unutamayacağım hatıralarımla Karaman’a veda etmiyorum. Elimden geldiğince sık sık Karaman’a gelip hasret gidereceğim” dedi. 

Vali Murat Koca ise Ayrancı Kaymakamlığı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini başarıyla yürüten Kaymakam Erkan İsa Erat’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. 

Veda ziyareti, Vali Koca’nın Erkan İsa Erat’a teşekkür belgesi vermesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.