ETKİLİ VE YETKİLİ SENDİKA

Karaman Eğitim Bir Sen Şube Başkanı ve Memur Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir Mayıs mutabakatında açık farkla yetkiyi almış olmalarından dolayı üyelerine ve eğitim camiasına teşekkür etti.

ETKİLİ VE YETKİLİ SENDİKA

banner390
Özdemir yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada:

“Mayıs mutabakatında yapılan sayım sonrasında eğitim camiamızın gösterdiği teveccüh neticesinde Türkiye genelinde olduğu gibi Karaman'da da açık farkla yetkiyi aldık. Karaman'da en yakın rakibine milli eğitimde 363, üniversitemiz dahil toplamda  465  fark atarak eğitim iş kolunda, bir ilçemiz hariç diğerlerinin tamamında hayırlısıyla yetkiyi aldık. Zaten etkili olan sendikamızı yetkiyle de taçlandırdık.

Sorun değil çözüm üreten, kavgayı değil ortak aklı savunan, sorumlu ve hizmet odaklı sendikal anlayışımız medeniyet değerlerimiz ışığında ve tabi ki sorumluluğumuz daha da artmış olarak devam edecektir. Bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen bütün gönüldaşlarımıza, bütün üyelerimize, Genel Merkezimize, ekibimize, şube yöneticilerimize, ilçe başkanlarımıza ve ilçe yönetimimize, divan kurulumuza, işyeri temsilcilerimize, hukuk büromuza, kadın komisyonumuza, öğretmeniyle memuruyla hizmetlisiyle 4C lisiyle okul yöneticisi ve idarecisiyle bütün eğitim çalışanlarımıza kalbi şükranlarımızı sunar teşekkürlerimizi arz ederiz. Etkili ve dahi yetkili, medeniyet değerlerimiz ışığında yürüttüğümüz sorumlu sendikal anlayışımızı desteklerinizle devam ettireceğiz”dedi.

 

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muallim - 2 yıl önce
bu başarınızda üslubunuz ve duruşunuz çok önemli oldu.şahsen ben okulumuza gelen tes i siyasi partinin propogandacısı gibi gördüm.sürekli hükümeti ve ebs yi eleştirdi.sendikamı siyasi parti mi belli değil.sürekli saldırı hakaret.eee eğitim camiasıda bunları görüyor değerlendiriyor.ebs yi tebrik ederim....
Avatar
ahmad - 2 yıl önce
Bence de EBS nin andimizin. kaldırılması konusundaki katkılar için Teşekkür .Türküm doğruyum falan