Evden 3 Ton Çöp Çıktı

Karaman'da Çöp Ev Bulundu

Evden 3 Ton Çöp Çıktı

banner390
Karaman'da Çöp Ev
İlgili Galeriye Git
KARAMAN’da bir çöp ev ortaya çıktı. Yalnız yaşayan kadının evinden yaklaşık 3 ton çöp çıkarıldı.
Karaman’da komşuların ihbar etmesiyle yaşlı bir kadının yalnız yaşadığı çöp ev boşaltıldı.
Edinilen bilgilere göre Siyaser Mahallesi 882 sokak üzerinde bulunan 42 sayılı evde yalnız yaşadığı öğrenilen 68 yaşındaki Gülsüm Güngörer’in evinden pis kokuların çevreye yyaılmaıs sonucu komşuları rahatsız oldu. Bunun üzerine polise ve belediye ekiplerine haber verildi.
Olay yerine gelen belediye zabıta ve temizlik görevlileri yaşlı kadını ikna ederek dışarı çıkardı. Bu sırada eve giren temizlik ekipleri tek katlı kerpiç evde yıllarca biriken çöp yığınlarıyla karşılaştı. Yaklaşık 3 ton civarında biriken çöp atıkları, temizlik ekipleri tarafından çöp kamyonuna boşaltıldı.  Çöplerin ardından ev temizlenerek ilaçlandı. Bu sırada evde yaşayan Gülsüm Güngörer’in yalnız yaşadığı öğrenildi. Bu sırada çöp eve rağmen bahçesinde bulunan çiçek ve ağaçların bakımı ise dikkat çekti. Polis olayla ilgili tahkikatı sürdürüyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa koyuncu - 3 yıl önce
teyzeye psikolojik destek olunması için karaman gündemin önyak olmasını beklıyorum. yalnız bırakılmamalı kadıncağız böylelıkle haberde amacına ulasır daha bir faydalı olur dıye dusunuyorum, saygılar.