Gazetecilik iftira ve yalan üretme mesleği değildir!

Karaman Memur-Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir söylemediği sözleri söylemiş gibi haber yapılmasına büyük tepki.

Gazetecilik iftira ve yalan üretme mesleği değildir!

banner390
 Memur Sen İl Başkanı Yunus Özdemir’den açıklamasıbda;''Gazetecilik iftira ve yalan üretme mesleği değildir, masa başında oturarak hayallerini ve vehimlerini haber diye yayınlayanın ismi iftiracıdır yalancıdır hayalperest  vehimci ve kötü niyetlidir ama asla ve asla gazeteci değildir. Gençlik ve Spor İl Müdürü görevinin başındadır. Dolayısıyla henüz böyle bir konuda açıklama yapmamız söz konusu değildir. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz gayet başarılı bir müdürdür, çalışmaları ve başarıları nedeniyle geçen hafta Bakan Suat Kılıçtan ve 3 ay önce de Genel Müdür Mehmet Baykan tarafından ödüllendirilmiştir. Görevden el çektirme kumpasına karşı ilgili mercilere tepkimizi dile getirdik, getirmeye de devam edeceğiz. Ama bu konuda henüz bir açıklama yapmadık. Burada ki kötü niyeti görüyoruz. Eski başkanımız üzerinden Memur Sen ve İl Müdürümüz yıpratılmak isteniyor yani bir koyundan iki post çıkarılmaya çalışılıyor.

 
Memur Sen böylesi ucuz ve hayal fukarası kişilerin hezeyanlarına alet edilemeyecek kadar büyük bir camiadır. Sendikamızdan istifa gibi bir saçmalık söz konusu bile değildir. Böylesi hayal fukarası sözde gazetecileri kullanarak Memur Seni yıpratmaya çalışanlar şunu bilmelidirler ki: Ne yapmaya çalıştığınızı görüyoruz ve bu iftiralara prim vermiyoruz. Tüm Karaman ve Türkiye Kamuoyu sizi bu hezeyanlarınızla anacaktır. 
Sizi asla muhatap kabul etmiyor cevabımızı hukuki yollardan vereceğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz,''dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
eveet - 4 yıl önce
karamansesi sitesi ile şu karamansporu batıran şimdi başka işler yapan kişinin irtibatı var mı ki
Avatar
eveet - 4 yıl önce
o haberleri yapanların kirli çamaşırlarını birisi çıkaracaktır herhalde
Avatar
helal olsun - 4 yıl önce
bu haberi ylandan yapan karamaninsesi.com bu yorumu oku ve kendine gel yalan haber değiil asıl haber yap fazla artislik yapma
Avatar
aaaaa. - 4 yıl önce
size kim bilgi veriyor ya.yeni müdür koltuğa oturalı çok olmuş,yok öyle bişey diyorlar.