Gençler Darbeye Karaman'da Direnecek!

Perşembe Günü saat 12:30 da Cumhuriyet Parkında

Gençler Darbeye Karaman'da Direnecek!

banner390
 Platformdan yapılan açıklamada;
''Rabia Platformu olarak bütün Türkiye'de Mısır' da ki darbeye yüzüncü gününde karşı duruyoruz. Karaman'da da  Perşembe Günü saat 12:30 da Cumhuriyet Parkında toplanılacaktır. Vicdanı olan , insan olan herkesi darbeye, darbecilere, hukuksuzluğa, adaletsizliğe, insan hayatına kasteden her türlü eyleme karşı çıkmaya Mısır halkının direnişine, insanlığın dirilişine katkı sunmaya davet ediyoruz,''dendi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AYHAN GÜNTÜRK - 3 yıl önce
siz aklınızı başınıza alıp önce türkiyenin haline bakın. kaç kişi şehit oldu ve kaç kişi öldü . sen mısırdan bahsediyorsun. yarın burada kendi yurdundada allahüekber nidalarıyla can alırken bunları iyi düşün. sadece orada ölmüyor insanlar. dün doğu türkistan'da 70 türk öldü onun içinde bir gösteri yapsana .türk'seniz..
Avatar
ayhan güntürk - 3 yıl önce
siz gazetecilik mi yapıyorsunuz siyasete yalakalık mı. ne o alttaki ''uyarı'' diye bir saçmalık koymuşsunuz. madem insan doğru düzgün şekilde, adam gibi görüşünü bildiremeycek bu yorum kısmı niye açtınız. tarafınızı da belli edin ki yazmak isteyen ona göre yazsın. heryerde olduğu gibi karaman'da da tek düşünce hakim değil kusura bakmayın...
Avatar
ABDULLAH - 3 yıl önce @AYHAN GÜNTÜRK
ayhan bey her nerede olursa olsun zulme karşı durmak için meydana çıkalım.d. türkistan için de olsa mısır için de olsa.bundan niye gocunuyoruz ki.