Gezi Davasını Takip Edecek

CHP Karaman İl Başkanlığı, 28 Ekim Salı günü yapacağı Cumhuriyet yürüyüşüne CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın M.V. Bülent Tezcan katılacak. Tezcan, Karaman Adliyesinde görülecek olan Gezi olaylarının arkasından açılan davayı da takip edecek.

Gezi Davasını Takip Edecek

banner390
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karaman İl Başkanlığı 28 Ekim Salı günü Atatürk Anıtına Cumhuriyet Bayramının 91. Yılı nedeniyle çelenk bırakma programı hakkında bilgi verdi. Verilen bilgiye göre kutlama programına CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan da katılacak.

CHP İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “28 Ekim Salı günü Saat 14.00 de Cumhuriyet Parkındaki Atatürk Anıtına Cumhuriyet Bayramının 91.yılı kutlamaları nedeniyle çelenk koyma töreni yapılacak. Ardından yapacağımız Cumhuriyet yürüyüşü için Genel Başkan Yardımcımız Aydın M.V. Bülent Tezcan, Karamandan sorumlu Ordu M.V. İdris Yıldız, Parti Meclisi Üyelerimiz Av.Gül Çiftçi ve Ahmet Ertuğrul bizlerle olacaktır. Ayrıca aynı gün sabah 08.40 da Karaman Adliyesinde görülecek olan Gezi olaylarının arkasından açılan davayı takip edecekler ve basın açıklaması yapacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dileriz” denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.