Görenlerin ilgisini çekiyor!

Alman Sonja Yaman sağlıklı ve mutlu yaşam için Karaman'da pedal çeviriyor

Görenlerin ilgisini çekiyor!

banner390
Alman Sonja Yaman Karaman'da görenlerin ilgisini çekiyor!
İlgili Galeriye Git
 4 yıl önce Almanya’da Karamanlı eşi ile tanışıp evlenen Alman Sonja Yaman artık Karaman’da yaşıyor. 3.5 yaşında bir kızı olan Yaman, bir Batılı alışkanlığı olan bisikletinden hiç vazgeçmemiş…
Ancak sıra dışı tasarımı ile Sonja’nın bisikletini görenler, uzun uzun bisikletini inceliyor. Sonja artık bu duruma alıştığını anlatıyor:
“ Karaman’a geldiğimde çok fazla araba olduğuna tabii şaşırdım. Ama şimdi az da olsa kadınları bisikletli görüyorum. Bisiklet sürmek, yaşam ritmine iyi geliyor.”

Sağlıklı ve mutlu yaşamın gizemi ona göre pedal çevirmekte saklı, Karaman’ı sevdiğini belirten Alman Sonja, Karaman’da her yere bisikleti ile gidip geldiğini söylüyor. Sonja’nın bisikletine gelince; çocuklar için özel tasarlanmış bisiklet, görenleri şaşırtıyor. Bisikletini uzun uzun inceleyenler olduğunu anlatan Sonja “her eve lazım diyorlar”

3.5 yaşındaki kızını çocuk koltuğuna oturtan Sonja özel tasarlanmış bisikletini yurtdışından getirdiğini belirterek, yaz-kış mevsimine uygun özellikleri bulunan bisikleti ile Karaman yollarında,  görenlerin ilgisini çekiyor


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.