Güneşlikler Sevindirdi

GÜNEŞLİKLER VATANDAŞI SEVİNDİRDİ

Güneşlikler Sevindirdi

banner390
Karaman Belediyesi, bahar mevsiminin gelmesi ile park ve dinlenme alanlarına güneşlik ve sundurmaları koyarak vatandaşa hoş bir hizmette bulundu.
Halkın hava koşullarından olumsuz etkilenmemesi için Karaman Belediyesi oturma bankları üzerine güneşlik monteleme uygulamasını kent merkezinde devam ettirdiği gözlendi.
Vatandaşın mutlu olduğu gözlenen bu hizmetlerle birlikte özellikle Atatürk Parkında monte edilen sundurma güneşlikler ile halkın taleplerinin de dikkate alındığı görüldü.
Park yerinde önümüzdeki aylarda sıcakların da artması göz önünde bulundurularak yapılan bu hizmet vatandaş tarafından da takdirle karşılandı. Yapılan bu hizmet, güneşin yakıcı sıcağından ve yağmurlu günlerden vatandaşı koruyor.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ö koç - 4 yıl önce
biz belediyeden daha önemli iş bekliyoruz şehirin 4 etrafından şehire giren otaban gibi yol
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
tamam güzel iyi olmuş ama bir güneşlik yaptılar diye belediyeyi övemeyiz çünkü bundan daha önemli işleri yapması lazım neden aspalt yol degilde kaldırım,park,bisiklet heykeli, mum vs işlerlerle ugraşıyorlar anlam veremiyorum lütfen sizden ricam karamanın herhangibi bir caddesi sokagının fotograflarını çekerde haber yaparsanız iyi olur bir iki yer harici karamanda yol yok hertaraf çukur işinde yazık..