banner417
banner425
23 Haziran 2014 Pazartesi 18:57
2138 Okunma
Hemşehrimiz Veli Sarıkaya Bursa’da Yeni Görevine Başladı!
banner416
Milli Eğitim Bakanlığı Maarif Müfettişi iken Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Veli Sarıkaya görevine başladı.
Bir süredir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne vekâlet eden Mustafa Bilici, görevini Veli Sarıkaya’ya devretti. Bundan sonra görevine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak devam edecek Bilici, "Bugün itibariyle görevlendirmem sona ermiş bulunuyor. Göreve yeni başlayan İl Müdürümüz Veli Sarıkaya’ya başarılar diliyoruz." dedi.

Bursa’da görev yapacak olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ise Bursa’ya verdikleri hizmetlerden dolayı daha önce görev yapan tüm il milli eğitim müdürlerine teşekkür etti.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu Veli Sarıkaya, Rize ve Çorum’da öğretmen olarak görev yaptı. Daha sonra Karaman'a atanan Sarıkaya, Karaman Fen Lisesi’nde öğretmen ve idarecilik görevlerinde bulundu. Ardından Karaman İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Bakanlık Müfettişliği sınavını kazanarak yaklaşık 8 yıl bu görevini sürdüren Sarıkaya, Bakanlık Müfettişliği görevinin ardından Bursa İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

1967 Konya Bozkır doğumlu, evli ve 2 çocuk babası Veli Sarıkaya, eski edebiyat alanında yüksek lisans mezunu olup, Fransızca biliyor.

Karaman Gündem Ailesi olarak hemşehrimiz, arkadaşımız, dostumuz Veli Sarıkaya'ya yeni görevinin hayırlara vesile olmasını ve başırlar dileriz.
Son Güncelleme: 24.06.2014 20:38
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426