banner417
banner444
16 Mayıs 2016 Pazartesi 17:19
1577 Okunma
Hemşirelere Sürpriz!
banner416
Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliğe İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Hüseyin Karasüleymanlıoğlu, Hastane Yöneticisi Op. Dr. Orhan Fesçekoğlu, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ahmet Şanlı,  Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Naime Saydam ile tüm klinik sorumlu hemşireleri katıldı. 
Nöbet tutan hemşireler görevleri başında ziyaret eden kalabalık ekibi görünce önce çok şaşırdılar, ardından çok duygulandılar.“ Böylesi hüzünlü bir hafta da günlerini unutmadıkları ve özellikle gece nöbetinde yapılan bu anlamlı ziyaret için  teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. 
Hastane Yöneticisi Op. Dr. Orhan Fesçekoğlu ziyaret ettikleri her hemşireye “Sunulan sağlık hizmetlerine katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Her zaman yanınızdayız.” diyerek karanfil takdim etti.  
İdari Ve Mali Hizmet Başkanı Hüseyin Karasüleymanlıoğlu da  “Tüm hemşirelerimizin hemşirelik haftalarını kutluyorum. Bu etkinliğe emek veren, katılan herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 
Hemşirelik Haftası kutlama ziyaretinde, tüm sorumlu hemşireler tarafından servislerindeki nöbetçi hemşirelere yaptıkları pastalar sunuldu. Kutlamalara zaman zaman hasta ve hasta yakınları da katıldı.    


 
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426