Her Türlü Terör Eylemini Lanetliyorum

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan son günlerde artan terör eylemleri nedeni ile bir mesaj yayımladı. Başkan Çalışkan " Askerimize, polisimize ve halkımıza yönelik her türlü terör eylemini lanetliyorum" dedi.

Her Türlü Terör Eylemini Lanetliyorum

banner390
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Mesajında; " Ülkemizde son günlerde hain eylemlerini her geçen gün artıran pkk terör örgütünün saldırıları sonucu dün 16 askerimiz bugün ise ilk belirlemelere göre 12 polisimiz şehit olmuşlardır. Yüzyıllarca kardeşçe yaşadığımız bu topraklar üzerinde, içeriden ve dışarıdan bir takım hain eller birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışıyorlar. Bu terör olayları lanetle kınıyorum.

Saldırıların üzüntüsünü yaşarken kirli emellerin bizi ayırma girişimlerine karşı dimdik ayakta kalmaya devam edeceğiz. Devletimiz ve milletimiz ülkemizde kardeşçe yaşama isteğimize kast edenlere asla fırsat vermeyecektir. Yaşadığımız bu sıkıntılı dönemin birlik ve beraberlik içerisinde üstesinden geleceğiz. Hain saldırılar sonucunda canlarını seve seve feda eden kahraman askerlerimize ve polislerimize Allah'tan Rahmet, milletimize, ailelerine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum" dedi.

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.