GÜNCEL:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Herkes Onu Okuyor Projesine Yoğun İlgi
banner264

 Kısa adı KAREGDER olan Karaman Eğitim Gönüllüleri Derneği son projesiyle yine hayırlı bir hizmet çalışmasına başladı.

Dernek Yönetici ve üyeleri eğitimci Cumhur Akıl, Kadir Sayık ve Gülhan Zümbül “HERKES ONU OKUYOR” projesi ile ilgili olarak çalışmaları hakkında bilgilendirmek için sitemize ziyarette bulundular.

Geçen yıl üniversite ve cezaevi ile birlikte 19 000 kişi Peygamber Efendimizin hayatını okuduğu projenin ardından, bu yıl 50 bin kişinin Peygamber Efendimizin hayatını okumasının hedeflendiğini kaydeden Akıl, Karaman Eğitim Gönüllüleri Derneği, Karaman İl Müftülüğü, Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte yürüttüğü “HERKES O’NU(s.a.v) OKUYOR” isimli projenin başvurularının başladığını kaydetti. Akıl;''Başvuru yapmak isteyen öğrenci ve yetişkinler www.herkesonuokuyor.com adresinden başvurularını yapıp, sınav giriş kartlarını almaları gerekiyor. 12 ayrı kategoride 12 ayrı birincinin olacağı; yetişkin kategorisinde 1.ye araba, 2.3.4. umrenin verileceği yarışmamıza ilk iki günde 1000 kişilik başvuru oldu.  Peygamber Efendimizin hayatını okuyan ve sınavda başarılı olan 571 kişiye hediye verilmesi planlanmıştır, Sınava girenlere 1 adet Kuranı Kerim hediye edileceğini söyledi. Yetişkin kategorisinde birinciye araba verileceğini ifade ederek ''desteklerinizi bekliyoruz,'' dedi.
Sitemiz adına misafirlerini ağırlayan Kemal Önder Demirkollu; “Karaman Eğitim Gönüllüleri Derneğine her sene olduğu gibi bu projede de her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Böyle anlamlı bir projeyi başlattıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, Ziyaretinizden dolayı da çok teşekkür ediyorum. “dedi.

Cumhur Akıl konuşmasının devamında ;''Bizde verdiğiniz desteklernden dolayı teşekkür eder, tarafsız ve güncel yayıncılığınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Çalışmaların yoğunluğundan dolayı gelemeyen Dernek Başkanımız Yahya Okcü ve Abdulkadir Gök hocamızın selamlarını da iletiyorum,''dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
asmin 1 yıl önce

canım bu yarışmaya hediye için katılıyorsan ben senin aklından şüphe ederim

Misafir Avatar
ceylan inci 2 yıl önce

hediyeleriniz niye aynı

banner272

banner270

banner287

banner273

banner276

banner265

banner63

banner282

banner274

banner277

banner233

banner64

METAL İŞÇİLERİNİN ONURLU DİRENİŞİNİ...
Karaman Eğitim-Sen Metal işçilerinin eylemi hakkında açıklama yaptı.

Haberi Oku