banner414
25 Kasım 2014 Salı 10:45
294 Okunma
İl Müdürü Kısacık, Spor Tesislerinde İncelemelerde Bulundu
Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve Şube Müdürü Aslan Yıldız, ilçelere bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, müdürlüğe bağlı spor tesislerinde incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında tesis sorumlularından bilgi alan Kısacık, varsa eksikliklerin giderilmesi konusunda talimat verdi.

Ermenek’te yapımı düşünülen Gençlik Merkeziyle ilgi yer konusunda incelemelerde bulunan Kısacık, Ermenekli geçlerin boş zamanlarını değerlendirmek ve kötü alışkanlıklardan korumak üzere faaliyet gösterecek Gençlik Merkezlerinin daha etkin kullanılması ve verimliliği arttırılması ile ilgili çalışmalarda bulunacaklarını belirtti. Ermenek ve Başyayla’da gençlerle bir araya gelen Kısacık, gençlerin sorunlarını dinledi. Sporun ve Gençlik Merkezlerinin hedef kitlesinin gençler olduğuna dikkat çeken Kısacık sözlerine şöyle devam etti, “Amacımız gençleri tesislere ve Gençlik Merkezlerine çekerek onları sokaktaki tehlikelerden uzak tutarak sosyal bireyler yetiştirmektir. Bu noktada da gençlerin düşünceleri bizim için oldukça önemlidir, onların talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermekteyiz’’ dedi.

İncelemeler esnasında ilçe kurum ve kuruluşlara da ziyarette bulunan Kısacık, Karaman Valimiz Murat Koca ve Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa Akış'ı, Ermenek'te devam eden madencilerimizi kurtarma çalışmalarında ziyaret etti.

Son Güncelleme: 25.11.2014 10:47
Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64