banner417
banner425
23 Kasım 2015 Pazartesi 09:23
596 Okunma
İl Müdürü Sultanoğlu, 40ikindi Söyleşisinde
banner416

 "Zamanın Hakkını Vermek" konulu söyleşide öğrenciler ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Sultanoğlu, eğitimin asıl anlamının öğrenciler olduğunu belirterek, "Ailemize, memleketimize, ülkemize ve tüm dünyaya karşı sorumluluklarımız var, dünyanın da bizden beklentileri var. Kendimizi bu amaca göre yetiştirmeliyiz. Dünyadaki değişim ve dönüşümde sizlerin payı olacaktır."şeklinde konuştu.

Yapılan işin zamanında ve kaliteli yapmalısının önemine dikkat çeken Asım Sultanoğlu, "Önde olmanın, daha başarılı olmanın yolu zamanı iyi kullanmaktan geçer, işimizi kaliteli ve zamanında yapmalıyız. Kaliteli işin her zaman bir alıcısı vardır. Dağ başında da olsanız kaliteli bir iş yaptığınızda sizi mutlaka fark ederler."diye konuştu.

Okullardaki böyle güzel ve kaliteli işleri gördükçe mutluluklarının ve heyecanlarının arttığını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, çalışmalarda emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilere teşekkür etti.

Konuşmasından sonra Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesinde sergilenen Galeri Dinçer'in açılışını gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu galeri hakkında okul yönetiminden bilgiler aldı. Galeri Dinçer'de her hafta belirlenen bir temayla ilgili eserler sergilenecek. Galerinin ilk teması ise  “Gülümseme” oldu.

Son Güncelleme: 23.11.2015 21:21
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426