INTERMED Bakan Elvan'la Buluştu

İnternet Medyası ve Yazarları Derneği Üyeleri Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'la Ereğli'de buluştu.

INTERMED Bakan Elvan'la Buluştu

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Kongresine katılmak için gittiği Konya Ereğli'de İnternet Medyası ve Yazarları Derneği Üyeleri ile bir araya geldi. Görüşme esnasında dernek üyeleri Bakan Elvan'ı İNTERMED hakkında bilgilendirerek Aralık ayı içersinde yine İNTERMED tarafından yapılacak olan "İNTERMED Yılın Enleri" ödül törenine davet ettiler. İnternet Medyası çalışanlarının bir araya gelerek kurumsal bir yapıya bürünmelerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Bakan Elvan 28 Aralık Tarihinde yapılması planlanan ödül törenine de katılma sözü verdi.

BAKAN ELVAN: “BİZDE MASA BAŞI SİYASET OLMAZ”

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Kongresinde “Biz de masa başı siyaseti olmaz saha siyaseti olur, biz de salon siyaseti olmaz meydan siyaseti olur. Biz de vaat etme siyaseti olmaz icraat siyaseti olur. Söz verme değil verdiği sözü yerine getiren bir anlayış olur. Bunu sizler gördünüz. Kayıp yıllarını gördünüz bizde kayıp yılların telafisi için siyasete soyunduk. Eserleri sizler görüyorsunuz. Onun için Türkiye gelişiyor, büyüyor, kalkınıyor. Onun için Türkiye’de huzur ve istikrar var. Milletin dediği oluyor. Buna kimsenin gücü yetmez ve yetmeyecektir” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.