İşte Devletin Aldığı Ayakkabı!

Basında çıkan ve bir anda ülkenin gündemine gelen oğlunun cenazesine yırtık ayakkabılarla katılan Recep Gökçe'ye gönderilen yeni ayakkabılarla ilgili yapılan haberlerin gerçek dışı olduğu ortaya çıktı.

İşte Devletin Aldığı Ayakkabı!

Ermenek İlçesinde meydana gelen maden kazasıyla ilgili olarak cansız bedenlerine ulaşılan işçilerden Tezcan Gökçe’nin babası Recep Gökçe’ye Valilikten yeni lastik ayakkabı gönderilmesine ilişkin bazı malum medyada yer alan haberlerin gerçek dışı olduğu bu fotoğraf karesiyle ortaya çıktı. Israrla devletin Recep Gökçe'ye lastik ayakkabı gönderdiğini iddia eden bazı malum basın kuruluşlarının yalanı çok geçmeden anlaşıldı. Karaman Valiliği tarafından alınması talimatı verilen ayakkabının kışlık bir ayakkabı olduğunu Recep Gökçe gösterdi. İmam'ın aldığı lastiğin ise tamamen kendi kararı olduğu gözler önüne serildi. Türkiye Cumhuriyeti'ni acizlikle suçlayan bazı medya kuruluşları bu fotoğraf karesiyle bir kez daha bozguna uğradı. Karaman Valisine yapılan linç girişimide böylece sonuçsuz kaldı. 

HABER-FOTOĞRAF;Necati ERMİŞ 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim kıcıklı - 2 yıl önce
Necati bey medyayı aydinlatmak icingöstermiş olduğunuz çabadan dolayı teşekkürler
Bir nevi insanların haber kirliliği yapmasından başka birşey değildi bu recep amcam köyde oturuyor ve koy gereği zaten lastik ayakkabı giyiyor iskarpin ayakkabiyi sadece ermenek merkeze geldiğinde giyiyor.bu yapilan haber bir ermenekli olarak bizi de üzdü insanin acisini yasama sini bile engelliyorlar
Avatar
onur ozmen - 2 yıl önce
Yapma yaa nerden bilelim senin dogru soyledigini butun medya yalan konusuyo sen dogru konusuyosun oylemi ???