Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Karaman Belediyesi üst yapı çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Havaların düzelmesiyle çalışma sezonuna hızla giren Karaman Belediyesi, birçok mahallede kaldırım ve bordür çalışmasına başladı.

Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

banner390
             Karaman Belediyesi fen işleri ekiplerince Ali Şahane, Şeyh Şamil ve Sümer Mahallesi’nde kaldırım ve çevre düzenlemeleri yapılıyor. Eskimiş ve bozulmuş kaldırımlar sökülerek zemin dolguları yapılan sokaklara yeni bordür ve kaldırım çekilecek.

 

            Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu, hangi mahallelerde ne gibi üst yapı çalışmalarına ihtiyaç duyulduğunu bildiklerini ifade ederek: “Geçtiğimiz sezon birçok mahallenin kaldırımlarını yenileyip asfaltını döktük. Bu yıl da bozuk kaldırım ve yol kalmaması için belediye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizde kaldırım ve asfalt açısından problem yaşayan her cadde ve sokağımızda gerekli çalışmaları bir plan dâhilinde gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gereksiz - 5 yıl önce
belediye ne kadar gereksiz iş varsa tam gaz yapmaya devam ediyor,karaman ili olarak şehrin hiç bir yerinde düzgün yol yok insan bunu görüp biraz utanır ya,ha tarlada ha karaman merkezde gidiyoruz..taşı döşeyin garajdaki zemin gibi olsun..taşı döşeyin ismet paşa gibi olsun..ihale de para kazanacak adam lazım.