KARAMAN DEVLET HASTANESİ’NİN BİR İHTİYACI DAHA GİDERİLDİ

Cuma günleri Cuma namazını kılmak için yetersiz kapasiteye sahip olan Karaman Devlet Hastanesinin mescit ihtiyacı giderildi.

KARAMAN DEVLET HASTANESİ’NİN BİR İHTİYACI DAHA GİDERİLDİ

banner390
Karaman Devlet Hastanesine mescit yapıldı. Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğininin mescit hakkında yaptığı basın açıklamasında, “Hastanemiz personellerinin, hastalarımız ve hasta yakınlarının cuma günü cuma namazını eda için yetersiz olan mescidimiz, bir hafta gibi kısa bir süre zarfında, Genel Sekreterimiz Dr. Ayhan Erenoğlu’ nun talimatı ile mescit alanı tespit edilmiş, bugün itibari ile Cuma namazına yetiştirilmiş ve hizmete sunulmuştur.

Mescidimizin yapılmasında başta Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi ve yöneticilerimize, atölye görevlilerine ve diğer tüm çalışanlarımıza, ayrıca halılarımızı temin eden Gücal İnşaat’a ve diğer tüm malzemelerini temin eden sağlığın sivil toplum kuruluşu olan Karaman Sağlık-Sen’e teşekkür etmeyi borç bilir, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz” denildi.

HABER MERKEZİ

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nazım KELEŞ - 2 yıl önce
Katkisi olan her kese teşekkürler gerçekten çok güzel olmuş mescide gelen cemaatten büyük övgüler duydum ve gururlandim cevre esnaf ve hastalardan .